AKINSOFT Aras Kargo İş Birliği

AKINSOFT e-Ticaret kullanıcıları ticaretlerini kolay bir şekilde yaparken, AKINSOFT olarak farklı kanallardan son kullanıcılarımıza avantajlar sunmaya devam ediyoruz. Bunlardan biri; AKINSOFT ve Aras Kargo iş birliği çalışmasıdır.

AKINSOFT ve Aras Kargo iş birliği kapsamında; AKINSOFT E-Ticaret kullanıcılarına özel olarak indirimli kargo gönderimi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu avantajdan yararlanmak isteyen AKINSOFT e-Ticaret son kullanıcılarımız, Aras Kargo'nun kendilerine sunmuş olduğu indirimli fiyatlar ile kargo gönderimi yapabileceklerdir.

AKINSOFT e-Ticaret müşterileri bu indirimli fiyatlara ek olarak, e-ticaretin kargo entegrasyonları modülü ile birlikte kullanım sağlayabilirler. Entegrasyon sayesinde kargo gönderileri hakkında kolaylıkla sorgulama yapabilir ve müşterilerine bu konuda ilgili bilgilendirmeleri sağlayabilirler.

İş Birliğine İlişkin Notlar :

  • AKINSOFT e-Ticaret ve Aras Kargo iş birliği hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizimle 444 40 80 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.
  • AKINSOFT e-Ticaret kullanıcılarının yapacakları başvurulara istinaden bilgi aktarımı son kullanıcılara kargo şube ve müdürlükleri tarafından anlaşılabilir bir şekilde yapılacaktır.
  • Bu iş birliğiyle ilgili tüm detaylar yalnızca yurtiçinde yapılacak olan kargo gönderilerini kapsamaktadır.
  • Dilerseniz AKINSOFT e-Ticaret programınızı kargo entegrasyonu modülü ile birlikte kullanarak takip ve ilerleme hususlarında süreçlerinizi daha profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • Yapılan bu anlaşmadan faydalanmak isteyen AKINSOFT e-Ticaret kullanıcıları bulundukları ilde yer alan Aras kargo şubesine giderek ilgili iş birliğine dayanan kampanya tanımlamasını yaptırabileceklerdir.