AKINSOFT e-Ticaret Pandemi Döneminde Sizinle

Neden AKINSOFT e-Ticaret paketlerini tercih etmelisiniz? Bizi diğer yazılımlardan ayıran özelliklerimiz neler? Açıklanan yeni önlem paketleri ile birlikte insanların evden sipariş vermeleri, markete gitmemeleri, eğlenceye daha az vakit ayırıyor olmaları fikri artık hiç birimize çok da garip gelmiyor. 2020 yılı bitmediği gibi sürekli Mart ayına geri sarıyoruz.(Bakınız pandemi dönemi başlangıcı Mart ayı.) Değişen ne var? (Hiçbir şey sanırım.)

Bu dönenim başlangıcı ile birlikte hepimizin işinin büyük çoğunluğu internet üzerinde. Paket siparişler, market işlemleri, uzaktan çalışmalar vb. Tabir yerindeyse mobil cihazlar üzerinde hayatımızı sanal yaşıyoruz. (Daha doğrusu yaşamaya çalışıyoruz )

Şimdi, "işimi e-ticarete taşımadım." Neler yapmalıyım? Diye düşünen işletmeler neden bizi seçmeliler sorusuna cevap verelim.
Türkiye’nin En Büyük Çözüm Ortağı Yapısına Sahip Tamamen Yerli, 25 Yıllık Bilgi Birikimine Sahip Yazılım Şirketiyiz.
Bu, her hangi bir yardım ve destek ihtiyacında bizlere hemen ulaşabileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca e-ticaret sistemleri, online market alışveriş sistemleri, online yemek siparişi programları vb. bir çok alanda da pek çok işletmeye hizmet veriyoruz. Bilgi almak için formu doldurarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

E-Ticaret Paketlerimizde İlave Bir Özelliği Kullanmak İçin Paket Değiştirmeniz Gerekmiyor.
Örneğin bir sanal pazarda satış yapmak için uygun fiyatlı bir paketi çok daha yüksek ücretli bir paket ile değiştirmeniz gerekirken AKINSOFT e- Ticaret paketlerinde sadece uygun pazaryeri modülünü lisansınıza ekleyerek işlemi kolayca çözebilirsiniz.

Bizde Her Hangi Bir Talep İçin Ekstra Zaman Harcamanız Gerekmez.
Uzman birimimize farklı kanallardan ulaşarak talebinizi iletebilir, sorunuza yanıt alabilirsiniz.

Yeniliğe Açık Sürekli Güncellenen Alt Yapımız ile Sizlerin Rahat Kullanım ve Karlılığını Artırmak İçin Çalışma Yaparız.
Bir yenilik talebiniz olduğunda teknik ekibimiz konuyu titizlikle değerlendirerek çalışma planına dahil eder ve sisteme yeniliği eklemek için çalışma yapar.

Muhasebe Programımız ile Entegre Çalışan Bir e-Ticaret Programımız Var.
Farklı e-ticaret programlarında kullandığınız muhasebe programları ile entegrasyon istediğinizde yüksek bedeller ödersiniz. AKINSOFT e -ticaret programları WOLVOX ERP ile tam entegre yapısı ile entegrasyon ücreti bedeli olmadan sürekli güncel yapısı ile stok ve sipariş takibinizi kusursuz ilerletir.

Yasal Zorunlulukları Destekleriz. Sizlere Her zaman Çözüm Sunarız .
E-fatura ve e-Arşiv faturaları kolayca düzenleyip müşterilere gönderebilirsiniz. Kargo ve arşivleme masrafından tasarruf edersiniz.

Son Teknolojiye Her Zaman Ulaşmanıza Yardımcı Oluruz.
Tema tasarımı, xml desteği, kargo takibi ve promosyon modülleri ile satışlarınızı ve karlılığınızı artırmanız için gerekli tüm işlevlere sahiptir.

Diğer e-Ticaret Programları gibi Geliştirmeler İçin Sizden Yüksek Bedeller İstemeyiz.
AKINSOFT e ticaret ekibi işlemlerinizi minimum maliyet ile tamamlayacak çalışmalar yapar.

Mobil Uygulama Desteği ile Ürünlerinizi Farklı Kampanyalarla Satmanıza Yardımcı Oluruz.

Tüm e-ticaret paketlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için 444 40 80 numaralı telefonumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.Sadece bir kaç dakikanızı ayırarak formumuzu doldurabilir, tarafınıza özel oluşturulacak ücretsiz demo panelimizi 15 gün boyunca deneyebilirsiniz.