Aras Kargo Otomatik Kargo Entegrasyonu Nedir?

E ticaret alanında yaşanan gelişme ve online alışveriş yapımında yaşanan artış kargo firmalarının da çalışmalarını oldukça etkilemektedir. Günümüzde kargo firmalarının oldukça yoğun bir çalışmalarının olduğunu söylemek mümkündür. Bu süreçte ise otomatik kargo entegrasyonu önem kazanmaktadır. Her geçen gün önem kazanan e-ticaret ile otomatik kargo entegrasyonu da sıklıkla duyulmaya başlanmıştır. 

Aras Kargo Otomatik Kargo Entegrasyonu

Aras kargo otomatik kargo entegrasyonu müşteri memnuniyeti açısından mutlaka tercih edilmesi gereken bir uygulama olarak bilinmektedir. Sürekli olarak gelişmeye devam eden entegrasyon sistemleri ile servislerden yararlanabilir ve e-ticaret alanında müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi tercih edebilirsiniz.

Aras kargo tarafından sunulan otomatik kargo entegrasyonu ile müşterilere gönderilen sipariş mailinde aynı zamanda kargo takip linki de bulunacaktır. Aynı şekilde fatura numarasının ise kargo firmasına entegrasyon sayesinde ulaştırılması mümkün olmaktadır.

Otomatik Kargo Entegrasyonunun E-ticarete Sağladığı Faydalar

Otomatik kargo entegrasyonu ile e-ticaret sektöründe birçok fayda sağlamak mümkündür. E-ticaret ile uğraşan mağaza sahipleri aldıkları siparişler ve verecekleri kargolar için her seferinde kargo barkodlarını ve kargo fişlerini hazırlamak zorundalardır. Sürekli olarak sipariş alan firma sahipleri için ise bu süreç oldukça zorlu bir şekilde ilerlemektedir.

Aras kargo otomatik entegrasyonuna sahip olan e-ticaret siteleri ise bu süreçleri en kısa zaman içerisinde ilerletir. 

Aras Kargo Otomatik Entegrasyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Aras kargo tarafından sunulan otomatik entegrasyon hizmeti sayesinde firmaların kargo süreçlerinin daha hızlı bir şekilde ilerlemesi mümkün olmaktadır. Otomatik olarak yapılan kargo entegrasyonu ile sipariş gönderileri otomatik olarak oluşturulur. Bu sayede ise firmaların kargo işleri büyük ölçüde kolaylaştırılmış olur.

E-faturalar ve kargo fişleri aras kargo otomatik entegrasyonu sayesinde bir arada yazdırılabilme ve PDF olarak indirilebilme imkanı sağlamaktadır.

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için 444 40 80 numaralı telefonumuz üzerinden, ya da LimonDesk (canlı destek) üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sadece bir kaç dakikanızı ayırarak ücretsiz deneme formumuzu doldurabilir; e ticaret programımızı 15 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.