Canlı Destek Programları ile Satışlarınızı Arttırın

Canlı Destek Programları İle Satışlarınızı Artırabilirsiniz

Günümüzde firmaların çoğu satışları arttırmak için müşteri desteği ve memnuniyetinin ne kadar önemli bir faktör olduğunun farkındalar. O yüzden bu alana büyük kaynak ayırıyorlar. Gelişmiş çağrı merkezleri,telefon ile destek hizmetleri, mail ve SMS bilgilendirmeleri... Peki tüm bunlar müşteriler açısından yeterli bulunuyor  mu? 

Zamanla yarıştığımız teknoloji çağında günümüz müşterilerinin çoğu satın alma aşamasında sorularına cevap bulabildikleri doğru yönlendirmelerin yapıldığı firmaları tercih ediyorlar.

Canlı Destek Programı İle Müşteri Memnuniyeti

Şöyle düşünün, işletmenizde bir ürün satarken müşterilerin ayağınıza gelerek bu ürünü alıyorum demesini mi beklersiniz? Yoksa, hoş geldiniz diyerek ilgilendikleri ürün hakkında bilgilendirerek cesaretlendirmeyi ya da alternatif ürün sunumları ile satın alma işlemlerine yardımcı olmayı mı tercih edersiniz?

İşini bilen bir firma yetkilisi iseniz ikinci yolu tercih edersiniz. Zira günümüzde müşteriler çok kıymetliler. Binlerce arz edilen ürüne karşılık talep kısıtlı kalmakta. Bu yüzden de ürünlerinizi doğru kitleye tam zamanında tanıtmanız ve satış işlemini tamamlamanız gerekir. İşte tam da bu aşamada  sizlere,

 

Canlı Sohbet Programı Güven Verir

“Birçok internet kullanıcısı, online alışveriş yaparken canlı bir kişiden yardım almak istiyor; İnternet kullanıcılarının yarısı online bir satın alma işleminin ortasında, Konu hakkında bilgi sahibi bir kişinin sorularını yanıtlamasını çok önemli buluyor ve etkilendiğini belirtiyor. ”

  • Sitenize eklediğiniz bir canlı destek programı müşterilere anında erişim sağlar.
  • Canlı Destek programlarının bekleme süreleri telefon da bekleme süresinden daha azdır.
  • Canlı Destek üzerinden müşterileri bilgilendiren bir çalışan aynı anda bir den fazla müşteriye bilgi ve destek verebilmektedir. 

 

Bize Ulaşın

Tüm süreçlerinizi kolayca yönetmek ve e-dönüşüm hizmetlerimiz için iletişim formumuzu doldurabilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca 444 40 80 numaralı iletişim numaramız veya LimonDesk üzerinden bize taleplerinizi iletebilirsiniz.