e-Ticaret Programı Seçimi Nasıl Yapılır?

 

İlk Sorunuz Ücret Bilgisi ve Destek Hizmeti Olsun

Belki ilk belirleyici kriter değildir ama önemlidir. Bu işlem için şeffaf bir politikası olan hizmet sağlayıcıları önemseyin. E-ticaret programları konusunda bilgi sahibiyseniz elbette istediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Ancak hakim değilseniz (ki bu normal) büyük çoğunluğa dahilsiniz. Sonradan pişman olmamak adına, sizlere kesinlikle paket bir yapı içerisinde sunulan e-ticaret programlarını tavsiye ederiz.

İhtiyaçlarınızı önceden belirler, sunulan her hizmete " evet " demezseniz sizi şaşırtacak bir bütçeyi gözden çıkarmak zorunda kalmazsınız. Doğru rehberlik hizmeti ile de mağduriyet yaşamadan bulunduğunuz sektörde ilerleyebilirsiniz.

Sonradan Önünüze Gelecek Gizli Ücretler Var mı?
Web siteniz kurulduktan bir süre sonra karşınıza ilginç ücretlendirmeler çıkabilir. İletişime geçtiğiniz yazılım firmalarına mutlaka bu konuyu sormalısınız. Destek hizmet politikaları nasıl? Görünmeyen aylık sunucu hizmeti, güncelleme vb. başlıklarda yeni ücretlendirmeler olacak mı? Aklınıza takılan her soruyu sorun. Bu sizin en doğal hakkınız.

Yönetim Paneli İhtiyacınızı Karşılıyor mu ?
Web sitenizin yönetim paneli sizin ana kumanda merkeziniz olacak. Panel üzerinde neler yapabileceğinizi mutlaka sorun. Aklınıza takılan konuları netleştirin.(Öyle olur diye düşünmüştüm demeyin.)Hatta demo panel üzerinde detaylı bir test işlemi gerçekleştirin. Merak etmeyin bir kaç kullanımda her şeyi çözmüş olursunuz.

Programın Genel Yapısı ve Entegrasyon Desteğine Dikkat Edin
Web sitenizin kategori veya ürün sayfalarınızda filtreleme yapısı  düzgün ve güncel bir yapıda kurgulanmış olmalı. Güncel entegrasyon taleplerinize cevap vermeli.

Mobil Uygulama Desteği Var mı? 
E-ticaret programı alt yapı sağlayıcınızın kendi mobil uygulamanızı tasarlayıp tasarlayamayacağını ve mobil tasarım konusunda neler yapabildiğini kontrol edin. Ayrıca web sitenizin mobil cihazlarda kolay görüntülenebilir olması gerektiğiniz de unutmayın.

Biraz araştırma ile kendiniz için en uygun e-ticaret programı kullanmaya başlayarak hedeflediğiniz ticari başarıya kavuşabilirsiniz.Hayatınızı kolaylaştıracak çözümler için e-ticaret paketlerimizi kullanabilir, uzman ekibimiz ile aklınızdaki sorulara cevap bularak, pek çok sektörde bizi tercih eden memnun müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.

E-ticaret paketlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için 444 40 80 numaralı telefonumuz üzerinden veya canlı destek uygulamamız üzerinden  bizimle iletişime geçebilirsiniz.