e-Ticarete Başlarken Doğru Partner Seçimi Nasıl Olmalıdır?

 E-Ticarete Başlarken Doğru Partner Seçimi Nasıl Olmalıdır ?

Öncelikle alanında uzman sizlere başlangıç ve ilerleme alanında her an yardımcı olabilecek tecrübeli , deneyimli uzmanları olan hizmet ve servis ağı gelişmiş firmaları tercih ederek işe başlamalısınız. Kullandığınız / kullanacağınız e- ticaret programı kolay kullanım sağlayan paneli, detaylı raporlama özellikleri ile sizlere güncel satış, stok, sipariş ve kazanç durumunuzu pratik bir şekilde gösterebilmelidir.

Sürekli Güncellenen Bir Sistem Tercih Edin

Sitenizin sizin markanızı yansıtttığını düşünecek olursak,güncel tema desteği olan  mobil cihazlara ve arama motoru optimizasyonlarına  uyumlu  bir yapıda olması sizleri bu süreçleri takip etmekten kurtaracaktır.

Tema Tasarım Desteğini Sorgulayın 

Hazır tema tasarımları ile sitenizin kurulumunu kolayca tamamlayabilirsiniz. Ayrıca sanal mağaza entegrasyonları ile ürünlerinizi hızlı bir şekilde satışa açarak ve pazarlama işlemini başlatabilir ve doğru tanıtım ile sipariş almaya başlayabilirsiniz.Günümüzde pek çok e-ticaret programı markası işlemleri 1 gün içerisinde tamamlayarak e-ticaret sitenizi teslim etmektedir.

XML Entegrasyon Desteği                                        

Aynı şekilde seçtiğiniz partner firmanın sizlere sağlayacağı XML entegrasyonları ile sitenize çok kısa sürede binlerce ürün yükleyebilir, uzman destek ekibi ile gelişime açık yapısı sizlere e  ticaret platformunda en büyük destekçiniz olacaktır.

Detaylı Raporlama Özelliklerini Kontrol Edin

E-ticaret paketi seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da raporlama seçenekleridir. Raporlama seçeneklerinin içinde satış bilgileri, satışlara verilen olumlu ya da olumsuz geri dönüşler ve aynı zamanda e-ticaret sitesinin trafiği gibi birçok bilgi bulunmaktadır. Bu bilgilerin analizini yapabiliyor olmanız işinizi geliştirebilmeniz açısından oldukça önemlidir. 

Alternatif Ödeme Seçenekleri Olan Bir Yapı Tercih Edin 

E-ticaret paketinizin farklı ödeme yöntemlerini kabul ediyor olması ve bunu size sunabiliyor olması sizin için önemlidir. Müşterilerinize seçenek sunabiliyor olmanız tercih edilirliğinizi artıracaktır.Tasarım opsiyonları olan bir seçenek sizin için son derece önemli olmalıdır. E-ticaret sitenizi kendi isteğiniz doğrultusunda şekillendirebilme seçenekleri veren partner firmayı tercih etmelisiniz.Bir e-ticaret yazılımı seçerken dikkat etmeniz gereken bir başka nokta da sosyal medya entegrasyonunun bulunmasıdır. 

Bize Ulaşın

444 40 80 numaralı iletişim numaramız veya LimonDesk üzerinden bize taleplerinizi iletebilirsiniz.