En Gelişmiş Canlı Destek ve Hizmet Platformu - LimonDesk

Yepyeni Canlı Destek Programımız LimonDesk ile Tanışın

Sizlere müşteri memnuniyetinizi artırmak için kolayca kullanabileceğiniz yepyeni bir üründen bahsetmek istiyoruz. LimonDesk Canlı Sohbet ve Destek Hizmet Programı.

Üstelik de ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Hemen kayıt olarak kullanmaya başlamak için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

Şöyle düşünün, bir web sitesi tasarlıyorsunuz, burası sizin iş yeriniz. Müşterilerinizin kapıdan girerek başı boş dolaşmasını, tüm alanları gezerek deneme yanılma yolu ile aradığı ürünü bulmasını mı tercih edersiniz, yoksa dükkanınıza geldiğinde hoşgeldin diyerek onu karşılamayı sorularını cevaplayarak doğru ürüne yönlendirmeyi ihtiyaç duyduğu an yanında olmayı mı? Siz müşteri olsanız hangisini tercih ederdiniz?

LimonDesk Ne İşe Yarıyor?

Web sitemi ziyaret eden müşteri adaylarıma yol göstermeli, onları satın alma anında yalnız bırakmamalıyım. Akıllarında hiç soru işareti kalmamalı. Diye düşünen işletme sahiplerinden iseniz; hemen kayıt olarak bir kaç dakika içerisinde sisteminizi aktif ederek LimonDesk’i sitenizde çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca Limondesk, müşterilerinizi sitenize geldikleri an karşılayarak onlara her an hazır olduğunuzu belirten otomatik karşılama mesajları gönderebiliyor. Onları ilgili operatör müsait olana kadar sırada bekletiyor. Hangi ilden sitenizi ziyaret ettiklerini, şu an çevrim içi olup olmadıklarını göstererek sizleri bilgilendirebiliyor. Yoğunluk veya dalgınlık sebebiyle yetişemediğiniz offline mesajları da size iletiyor.

Bunların doğal sonucu olarak da satış ve memnuniyetinize maksimum katkı sağlıyor. Hem de ücretsiz olarak. (ücretsiz hesabınızı oluşturmak için tıklayınız.)

LimonDesk ile tanışmak için vakit kaybetmenize gerek yok. 

İletişime Geçerek Bize Sorularınızı Sorabilirsiniz

Tüm e ticaret paketlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için 444 40 80 numaralı telefonumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sadece bir kaç dakikanızı ayırarak formumuzu doldurabilirtarafınıza özel oluşturulacak ücretsiz demo panelimizi 15 gün boyunca deneyebilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü soru için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.