Facebook Business Manager Nedir? Nasıl Kullanılır?

 

 

 

 

 

https://www.akinsofteticaret.com.tr/blog-makale/facebook-business-manager-nedir-nasil-kullanilir--39 ile aynı olması sebebiyle pasife alınmıştır.

 

 

 

 

Teknoloji, insanların pek çok alışkanlığını değiştirdi. İnsanlar artık sosyal medya üzerinden alışveriş yapıyor. Sosyal medya üzerinde isim yapmak isteyen firmaların dijital pazarlamaya önem vermesi gerekiyor.

Facebook Business Manager Hizmeti Nedir?

Facebook Business Manager, işletmelerin yönetilmesine ve reklam verilmesini içeren bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde Facebook’taki pazarlama araçları tek bir sistemde yönetilebilir. Bundan dolayı pek çok şirket, Facebook Business Manager kullanmayı tercih eder.

Facebook Business Manager Nedir?

Facebook Business Manager kullanmanın birçok avantajı vardır. Facebook Business Manager sayesinde reklamlar çok daha kolay bir şekilde yönetilebiliyor. Bu sayede işletmeler, zamandan tasarruf sağlayabiliyor. Facebook Business Manager kullanan işletmeler, diğer işletmelerin önüne geçebiliyor.

Facebook Business Manager kullanma nedenlerinden bazıları:

  • İş yükü azalır.
  • Reklam yönetimi daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir.
  • İşletmelerin popüler hale gelmesine yardımcı olabilir.

Facebook Business Manager sayesinde işletmeler pek çok kişi tarafından tanınabilir.

Facebook Business Manager Nasıl Kullanılır?

Facebook Business Manager kullanmak oldukça kolaydır. Facebook Business Manager kullanabilmek için Facebook hesabının olması gerekir. Facebook hesabı açıldıktan sonra Facebook Business sayfasına girilerek yeni hesap oluşturulur. Yeni açılan hesapla giriş yapılır. Giriş yapıldıktan sonra işletmeye ait bilgilerin forma yazılması ve kaydedilmesi gerekir.

Facebook Business Manager Kimler Tarafından Kullanılabilir?

Facebook Business Manager kullanan işletmelerin sayısı günden güne artıyor. Dijital pazarda gelişmek ve üst sıralara tırmanmak isteyen firmalar Facebook Business Manager kullanabilir. Facebook Business Manager kullanımı ile ilgili bir kısıtlama bulunmaz. İsteyen her işletme bu hizmete dahil olabilir.

 

Facebook Business Ücretli mi?

Facebook Business Manager hizmetine kaydolmak için ücret ödenmez. Kayıt işleminden sonra yapılacak işlemler için ücret ödemek gerekebilir. Facebook Business Manager kapsamında hazırlanan reklamların gösterilebilmesi için ücret ödenir. Ödeme işlemi kredi kartı ile gerçekleştirilir.

Facebook Business Manager hizmeti için ücret ödenmediği sürece reklamlar gösterilmiyor. 

Bize Ulaşın

 444 40 80 numaralı iletişim numaramız veya LimonDesk üzerinden bize taleplerinizi iletebilirsiniz.