Google Benim İşletmem Nedir? Satışlarınıza Katkısı Nedir?

Teknoloji günden güne gelişiyor. İşletmelerin değişen teknolojiye ayak uydurması gerekir. Gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmak için Google Benim İşletmem kullanılabiliyor. Google Benim İşletmem, işletmelerle ilgili önemli bilgilerin indekslenmesi ve bu verilerin arama sayfalarına yüklenmesi hizmetidir.

Google Benim İşletmem Ne İşe Yarıyor?

Google Benim işletmem ile ilgili birçok soru soruluyor. Sorulan sorular arasında bu hizmetin ne olduğu da yer alır. Google Benim İşletmem, işletmelerle ilgili önemli bilgilerin indekslenmesi ve bu verilerin arama sayfalarına yüklenmesi hizmetidir. 

Google Benim İşletmem Hizmetini Neden Kullanmalıyım?

Google Benim İşletmem( Google My Business) kullanan firmalar, kullanmayanlara göre avantajlı olarak görülür. Google Benim İşletmem hizmetinin faydalarından bazıları:

  • Düşük ücretlerle reklam yapılabilir.
  • İşletmelerin popüler hale gelmesine yardımcı olur.
  • İşletmelerin web sitesinin ziyaret edilmesini sağlar.

Google Benim İşletmem Hizmetine Nasıl Kayıt Olunur?

Google Benim İşletmem hizmeti alabilmek için ilk olarak gerekli siteye girip kayıt oluşturmak gerekir. Google Benim işletmem web sayfası üzerinden kayıt olduktan sonra sisteme kayıtlı olan gmail ile oturum açılır. Oturum açıldıktan sonra firma sahiplerinin firma ile ilgili bilgileri içeren formu doldurması gerekir. Bu formda firmanın konumu, web adresi ve fotoğrafları yer alır.

Form doldurulduktan sonra doğrulama işlemi gerçekleştirilir. Doğrulama işleminin de başarılı bir şekilde tamamlanması ile işletmenin bilgileri, sistem içerisine kaydedilir.

Google Benim İşletmem Hizmeti Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Google Benim İşletmem hizmetinin satışlara oldukça büyük katkısı vardır. Bu hizmetin faydasına sahip olmak isteyen firmalar Google Benim İşletmem kullanır. Google Benim İşletmem hizmetinden faydalanan şirketler, satış rakamlarını artırma fırsatı bulabilir.

Google Benim İşletmem ile üst sıralarda görünen firmalara müşteriler daha çok güvenir. Bu sayede bu firmalar daha fazla tercih edilir.

  • Seo çalışmaları ile işletmenizin performansını trafiğini artırır.
  • İşletmenizin bilgilerini çalışma saatlerini ve konumunu belirtmenize yardımcı olur. 
  • İşletmeniniz fotoğraflarını eklemenize ve tanıtım yapmanıza yardımcı olur .
  • Müşterilerinizden işletmenizle ilgili yorum almanızı sağlar.

 

Bize Ulaşın

 444 40 80 numaralı iletişim numaramız veya LimonDesk üzerinden bize taleplerinizi iletebilirsiniz.