Hepsiburada’da Mağaza Nasıl Açılır ?

Hepsiburada.com’da mağazasını açarak satış yapmak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda hepsiburada’da mağaza açmak için neler gerekir? Hepsiburada’da dükkan nasıl açılır? Sorularına yanıt vereceğiz.

Son dönemlerde pazar yerlerinde satış yapma talebinin her geçen gün daha fazla artması sebebiyle ilgili pazar yerlerinde satış yapmak için neler gerektiğini anlatan bir yazı yazmıştık.

Şimdi de ülkemizde faaliyet gösteren en popüler pazar yerlerinden hepsiburada’da satış yapmak için neler gerekiyor? Hepsiburada.com’da satış yapabilmek için yapılması gerekenler neler? Konuları üzerine bilgi vereceğiz.

Hepsiburada.com Nedir?

Birden çok satıcıyı tek bir çatı altında toplayarak alıcıyla buluşturan alışveriş sitesidir. Satıcılar, platform üzerinde sanal mağazalar açarak ürünlerini satışa çıkarırlar. Alıcılar da ilgili site üzerinden istedikleri ürünü kolayca satın alabilirler.

Hepsiburada’da Mağaza Nasıl Açılır?
Hepsiburada’da mağaza açmak için öncelikle bir satıcı hesabı açmanız gerekiyor. Satıcı hesabı oluşturduktan sonra ürünlerinizi hepsiburada’da üzerinde listelemeye başlayabilirsiniz.

Hepsiburada’da Mağaza Açmak için Gerekli Belgeler Nelerdir?

1. Vergi Levhası( son 1 yıl içerisinde )
2. İmza Sirküleri ( imza yetkisini görmek için)
3. Banka Bilgileri ( komisyonlarınız verilen banka hesaplarına yatırılmaktadır)
4. Faaliyet Belgesi ( faaliyet alanınız hakkında bilgi için)
5. Ticaret Sicil Gazetesi ( şirket yetkilisi, yetki ,adres tespiti için)
6. Hepsiburada Satıcı Sözleşmesi( işlemleri tamamlamak için)

AKINSOFT e-Ticaret & Hepsiburada.com Entegrasyonu Nasıl Yapılabiliyor?
AKINSOFT e-ticaret ve Sanal Mağaza Entegrasyonu Paketi kullanıcıları hepsiburada.com’da üzerinde mağaza açmak istediklerinde, hepsiburada.com mağaza entegrasyonu modülünü programlarına ekleterek mağazaları ve programları arasında gerekli entegrasyonu gerçekleştirebilir ve e-ticaret sitelerindeki ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde hepsiburada.com üzerindeki mağazalarında listeleyebilirler.

Sanal Mağaza Entegrasyonu Paketlerini Kullanabilirsiniz

Web Sitesi sahibi olmadan sadece sanal pazarlarda ürün satmak isteyen kullanıcılarımız için geliştrdiğimiz Sanal Mağaza Entegrasyonu paketimiz ile bu pazarda kolayca yer alabilirsiniz. AKINSOFT ailesi olarak ürünlerinizi pazaryerlerinde satışa çıkarmak ve stok ve sipariş takibi yapabilmek için gereken tüm destek ve alt yapıyı sağladığımızı bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için 444 40 80 numaralı telefonumuz üzerinden, ya da LimonDesk (canlı destek) üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.