Mng Kargo Otomatik Kargo Entegrasyonu Nedir?

E-ticaret firmaları için en zor yönetilen alanlardan biri ürün satışlarının gönderimi ve kargo planlamasıdır. Geç/yanlış gönderilen siparişler müşteri hassasiyeti oluşturmaktadır. Müşteri memnuniyeti kazanmak, müşteri portföyünüzü geliştirmek istiyorsanız size uygun bir e-ticaret paketiyle kargo entegrasyonu sağlayabilirsiniz. 

Kargo Entegrasyonu Nedir?


E-ticaret firmaları, internet üzerinden aldıkları her sipariş için ayrı ayrı kargo fişi ve barkodu oluşturmak zorundadır. Bir günde yüzlerce sipariş alan bir firmanın her kargo için fiş ve barkod düzenlemesi çok zamanını alacaktır. Gelen siparişler için otomatik olarak kargo fişi, kargo barkodu oluşturan programa kargo entegrasyonu deniliyor. Bu program sayesinde dakikalar içinde paketiniz gönderime hazır hale getirilmiş oluyor.

MNG Kargo Entegrasyonu
MNG Kargo Entegrasyonu, e-ticaret siteniz veya pazar yeriniz üzerinden aldığınız siparişlerin MNG Kargo şubesi tarafından görüntülenmesini, sipariş hareketlerini otomatize etmenizi sağlayan bir modüldür.

Bu modülü AKINSOFT e- Ticaret sisteminiz ile entegre edebilirsiniz. Bu modül sayesinde satış sonrası işlem yükünü ortadan kaldırarak harcamış olduğunuz zamanı ve parayı daha verimli alanlarda kullanabilirsiniz.

MNG Kargo Entegrasyonu Nasıl Çalışıyor?

  • Entegrasyon yardımıyla mağazanıza gelen siparişler çekiliyor.
  • Kargoya ait bilgiler alınıyor.
  • Bilgiler, kargo firmasına iletiliyor.
  • Kargo barkodu oluşturuluyor.
  • Alışveriş sayfanızda yer alan sipariş listesinde bu kod görüntüleniyor.
  • Barkodlu kargo fişinin çıktısı alınarak pakete yapıştırılıyor.
  • Kargo elemanı adresinize gelerek, barkodu okutuyor. Tanımlı kargo takip kodu oluşturuyor.
  • Kargo takip kodunu, şayet entegrasyon ayarlarında e-posta gönderim özelliğini aktif yapmışsanız, müşterinin e-posta adresine gönderiyorsunuz.

 
MNG Kargo Otomatik Kargo Entegrasyonu Nasıl Alınıyor?

Kargo entegrasyonu opsiyonel olarak satılıyor. E-ticaret paketlerinin içinde yer almıyor. www.akınsofteticaret.com sitesi üzerinden form doldurarak veya 444 40 80 numaralı çağrı hattını arayarak iletişim kurabilirsiniz. İsterseniz size uygun e-ticaret paketlerinden birini 14 gün ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Ücretsiz denemelerde kredi kartı bilgileriniz istenmiyor.

Ücretsiz denemeden sonra isterseniz iletişime geçerek ihtiyacınızı karşılayacak paketi belirleyebilir, Uygun fiyat avantajından yararlanarak işlemleri tamamlayabilirsiniz. Yeni nesil AKINSOFT e-Ticaret paketlerinden size uygun olanı seçerek işlem hacminize uygun e-ticaret sitenizi oluşturabilir, kargo yönetimini en sağlıklı şekilde yapabilirsiniz.