Stoksuz e-Ticaret Nedir? Dropshipping’de Merak Edilenler?

e-Ticaret yapmalı mıyım? Son bir kaç yıldır yükselen e-Ticaret ivmesi pek çok firma ve girişimcinin de ilgisini çekiyor. Sizler de firma sahibiyseniz ya da girişimciyseniz değişen pazar ağı ile birlikte internetten satış yaparak hem paradan hem zamandan tasarruf ederek kazancınızı artırabilirsiniz.

e-Ticaret altyapısı oluşturarak online satış yapabilir ve 7/24 açık bir mağazaya sahip olabilirsiniz. Mağazanıza internet erişimi olan her yerden erişilebilme imkanı sunarak kendinize yeni bir satış alanı açabilirsiniz. Reklam çalışmaları yaparak da marka bilinirliğinizi kolaylıkla artırabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda adını sıkça duymaya başladığınız stoksuz e-Ticaret yöntemi dropshipping ile de ilave maliyetlere katlanmadan para kazanabilirsiniz. 

Stoksuz e-Ticaret Nedir? 

Stoksuz e-Ticaret; internet üzerinden satılan ürünlerin dropshipping yapan satıcıya (işletme sahibi, girişimci vb.) ulaşmadan, direkt olarak tedarikçi tarafından müşteriye ulaştırıldığı bir iş modelidir. Kısacası, başkasının ürününü satın almadan satar ver son kullanıcıya ulaştıktan sonra aradaki komisyonu alır ve kar edersiniz.

Bu sistemde işletmeler, hiçbir şekilde satış yapmak için ürün tedarik etmez ve bu ürünleri depolamak için bir işlemde bulunmaz. Son kullanıcı ve tedarikçi arasında aracı bir köprü vazifesi görür.

Stoksuz e-Ticaret için AKINSOFT e-Ticaret Çözümleri

AKINSOFT e-Ticaret Programı ile e ticaretin kurallarını baştan yazıyor , Gelişmiş bir alt yapı , esnek çözümler ve profesyonel müşteri desteği ile sizlere kusursuz bir e ticaret deneyimi yaşatoyoruz.

Ürün yönetimi dendiğinde aklınıza gelen tüm kavramları unutun. Zor ve karmaşık gibi görünen bu konuyu çok daha kolay, hızlı ve zevkli hale getirmek AKINSOFT e-Ticaret sistemleri ile mümkün. Stoksuz e-ticarete uygun alt yapı ile Tedarikçilerinin verdikleri XML dosyaları ile sisteminize hızlı bir şekilde ürün ekleme avantajından faydalanmak istemez misiniz? Üstelik ihtiyaç duyduğunuz XML dosyası listede yer almıyorsa manuel olarak ekleyebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Reklam, XML ve SEO işlemlerine uygun alt yapısı ile AKINSOFT e-Ticaret programını 15 gün ücretsiz deneyerek satışlarınızı artırmak için formu hemen doldurabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için bizlere canlı destek sistemimiz LimonDesk üzerinden dilediğiniz zaman yazabilirsiniz.