Yaz Bitti. Şimdi İşe Dönüş Zamanı

Merhabalar,
Yeni yazımızda web sitenizi yoğun geçecek bir döneme nasıl hazırlayabiliriz? Yeni dönemde daha fazla kazanç ve memnuniyet için neler yapabiliriz? Konusu üzerine bilgi vermeye çalışacağız. 

Sıkıntılı geçen altı aylık bir süreç, korunma, izolasyon ve mesafe derken iş dünyasının bir hayli zorlandığı kesin. Firmalar sürekli yeni satış kanalları ile satışlarını yükseltmeye çalışıyorlar. Online ticarete girmemiş firmalar da e-ticaret üzerinden ürün satışını deneyimleyerek zararlarını minimize etme yönünde adım atmaya başladılar bile. Talebin daha yoğun olduğu pazar yerleri ( trendyol, n11 vb.) üzerinden ürünleri satma işi de bir hayli rağbet görüyor.

Gelen Eylül ayı ile birlikte hem tatil rehavetini atıyoruz hem de havaların yavaş yavaş serinlemesi ile birlikte yeni sezona hazırlık yapıyoruz.

İşe Dönüş Zamanı 

Sezonluk ürün satan firmaların büyük sezon kampanyaları yaparak ellerindeki stokları erittiklerini görmüşsünüzdür. Sizler de kullanmakta olduğunuz e-ticaret programları ile gerçekleştirebileceğiniz AKINSOFT e-Ticaret promosyon yönetimi modülleri  ile (3 al 2 öde, ikinci ürüne %.. indirim , belirli günlere özel indirim vb) pek çok alternatif ile elinizdeki ürünleri eriterek deponuzda yer açabilir; işletmenize nakit akışını hızlandırarak yeni sezona hazırlık yapabilirsiniz. İlgili kampanyaları sosyal medya sayfalarınız ve sponsorlu reklamlarınız üzerinden kolayca duyurabilirsiniz.

Bu İşe Girmek için Uygun Sektörü Belirleyin Gerisi Gelecektir
E-ticaret üzerinden satış işine yeni girmeyi düşünen girişimciler için birden fazla seçenek olduğu kesin. Zira market alışverişleri de dahil olmak üzere pek çok alım talebi online mecralar üzerinden yapılıyor. Ayrıca güvenli alt yapıları sebebiyle insanların alışveriş kavramını elektronik ortama taşıdığı kesin.Alıma istekli potansiyel müşteriler istedikleri ürünün en uygun fiyatlısını oturdukları yerden kapılarına getirtebiliyorlar.

E-ticaret üzerinden ürün satarak kazancını arttırmak isteyen, artık kendi işini yapmak isteyen okuyucularımız, iletişim formumuzu doldurarak detaylı bilgi alabilirler. 

Yeni Döneme Hazır Olmak için Stratejilerinizi Belirlemeye Başlamalısınız
-Ürünlerinizin stok durumunu kontrol ederek güncel veriler ile hareket etmeniz uygun olacaktır.
-Ürünlerinizi pazar yerlerinde satarak hedef kitle ulaşım ağınızı arttırarak yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.