Ek İş olarak e-Ticaret Yapmak Mümkün mü?

 

e-Ticaret Ek İş Olarak Yapılabilir mi?

Mevcut gelir kaynağınızdan memnun olamayabilir, kendi işinizi kurmak ve kazancınızı yükseltmek istiyor olabilirsiniz. Tüketici taleplerinin ürünlere kolay ulaşmak olduğu bu dönemde siz de bu dünyaya giriş yapmayı düşünüyor fakat; risk almaktan da korkuyor olabilirsiniz. Bu oldukça normal. Çünkü kimse maddi risk almak istemez.

 

XML Desteği Veren Firmalar ile İletişime Geçebilirsiniz.
Eğer güçlü bir sermayeniz ya da başlangıç noktası için tedarikçileriniz yok ise xml entegrasyonu yapabileceğiniz firmalar ile çalışabilirsiniz. İnternet üzerinden kısa bir araştırma yaparak sizin uygun bulduğunuz sektör üzerinde hizmet veren firmalara ulaşabilirsiniz.

Henüz işin başında olan kullanıcılarımız için biraz bilgi vermek gerekirse XML Entegrasyonu "bir e-ticaret sitesine ait ürün bilgilerinin, stok bilgilerinin, sipariş ya da üye bilgilerinin XML haline çevrilerek diğer e-ticaret sitesine aktarılmasıdır."Yani bir maliyete katlanmadan firmaların XML’lerini sitenize entegre edebilir ve satışlara başlayabilirsiniz. Sonrasında siparişlerle birlikte ürün takibi yapar ve ek gelirinizi artırma yönünde bir adım atabilirsiniz. "Bir firma bulmak ile uğraşmak istemiyorum." diyen kullanıcılarımız bu alan üzerinden  bilgilere ulaşarak bizlerle iletişime geçerek yardım alabilirler.

Sabır ve Disiplin Gerçeğini Gözardı Etmemelisiniz.
E-ticaret demek sadece yazılım satın alıp, içerisine XML ile ürün boca etmek demek ve satış beklemek değildir. Bu XML’lerin sürekli güncellenmesi gerektiğini ve büyük bir sabırla işinizle ilgilenmeniz gerektiği gerçeğini göz ardı etmemelisiniz.Bu ürünleri aynı anda dilediğiniz (hepsiburada, gittigidiyor, trendyol, amazon, e-pttavm, n11 vb.) pazaryerlerinde de satışa çıkartabilirsiniz. "Ben bu entegrasyonları yapamam." diyen kullanıcılarımız formu doldurarak bizlerden yardım alabililer.

Canlı Destek programlarını Kullanın.
Müşterilerinize canlı destek üzerinden online ve offline destek vererek sürekli iletişimde olabilirsiniz. Anlık cevap alan müşteri adaylarınız büyük olasılıkla sizi tercih edeceklerdir. Canlı Destek programları ne işe yarıyor diyen kullanıcılarımız bu yazımızı okuyabilirler.

Sabır ve disiplin ile bu işin üstesinden gelinebilir. Başarılı olan firmaların sabır disiplin ve bu işe zaman ayırarak bu noktaya geldiklerini unutmamalısınız.

Bize Ulaşın

444 40 80 numaralı iletişim numaramız veya LimonDesk üzerinden bize taleplerinizi iletebilirsiniz.