Sanal Mağaza Entegrasyonu Nedir? Ne işe Yarar?

Sanal Mağaza Entegrasyonu programımız e-Ticaret sitesi işletmek istemeyen ama ürünlerini marketplace alanlarda (yani popüler ismiyler sanal pazarlarda) satmak isteyen kullanıcılarımıza özel geliştirdiğimiz kullanımı son derece pratik bir satış programımızdır.

Sanal Mağaza Entegrasyonu programımızın lisanslama ve kurulum işlemlerinin ardından hangi pazar yerlerinde (trendyol, hepsiburada, n11, amazon, e-pttavm vb.) ürünlerinizi satmak istediğinize karar verip ürünleri ve fiyatlarını belirleyerek ilgili pazaryerlerine gönderebiliyorsunuz. Satışa hemen başlayarak siparişlerinizi alabiliyor ve panelinizden gelen siparişleri ve stok durumunuzu yönetebiliyorsunuz.

Detaylı bilgi için formu doldurarak ilgili birimlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Ekibimiz sizleri bilgilendirerek hem ücretsiz bir demo hazırlayarak incelemenizi sağlayabilir.

Pazar Yerleri Satışlarıma Katkı Sağlar mı?

Kesinlikle evet. Online pazar yerlerinin kendilerine ait bir kitleleri bulunur. Bu da sizin ürünlerinizin satışı için yeni potansiyel müşterilere ulaşmanız anlamına gelir. Burada bir mağaza açtığınızda doğrudan bu kitleye ulaşma şansınız bulunur. (N11, hepsiburada, trendyol, amazon vb.) online pazar yerleri üzerinde yer alarak satış işlemlerine başlayabilirsiniz. Ürünlerinizi alacak müşteriler bulmak için ekstra çalışmalar yapmanız gerekmez. Neden sanal pazarlarda yer almayı tercih etmeliyim, diye düşünen okuyucularımız Sanal Pazarlarda Yer Almanız Size Ne Fayda Sağlar? Yazımızı okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilirler.

Stok Yönetimi İçin Program Kullanmak Fayda Sağlar mı?

Ayrıca stok karmaşası ile uğraşmadan Sanal Mağaza Entegrasyonu paketlerimizi bir WOLVOX ERP programımız ile entegre ederek stoklarınızı hiç uğrasmadan ilgili pazar yerini seçerek tek tuş ile gönderebiliyor, stokları yönetebiliyor, farklı pazaryerleri için farklı fiyatlar belirleyerek ürünlerinizi satabiliyorsunuz. Müşterilerinizden gelen siparişleri kayıp yaşamadan teslim ederek kazancınıza kazanç katabilir, müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz. Stok programı kullanmak işlerin düzgün ilerlemesi için size çok fayda sağlar.

Stok Programları ile Muhasebenizi Yönetebilirsiniz

Ayrıca e-Fatura & e-Arşiv entegrasyonları ile müşteri faturalarınızı kargolama derdi olmadan anlık gönderebilirsiniz. Kısacası ilgili programımız sayesinde hiç efor sarfetmeden kendinize yeni satış kanalları açabilirsiniz. WOLVOX programlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz deneyerek karar vermek için bu alanı inceleyebilirsiniz.

Bize Ulaşın

444 40 80 numaralı iletişim numaramız veya LimonDesk üzerinden bize taleplerinizi iletebilirsiniz.